Turnieje GRAND PRIX 2020

V-lecie Kalisko-Ostrowskiego Klubu Fajki 2010

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Wawrzyniak Mirosław Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:33:17 40 pkt
2. Kalinowski Roman Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 01:19:25 39 pkt
3. Ratajek Wiesław Pipe Club Szczytna 01:17:49 38 pkt
4. Liebert Zbigniew Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:14:31 37 pkt
5. Mucha Damian Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:11:10 36 pkt
6. Niewiński Piotr fajkowo.pl 01:06:05 35 pkt
7. Zemło Cezary Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:06:00 34 pkt
8. Walkiewicz Bogdan Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:00:42 33 pkt
9. Nowakowski Paweł Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:00:22 32 pkt
10. Jakubowski Mariusz Pipe Club Wrocław 00:57:50 31 pkt
11. Światowy Szymon Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:56:58 30 pkt
12. Nowak Jerzy Pipe Club Wrocław 00:56:18 29 pkt
13. Łukasiewicz Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:48:45 28 pkt
14. Doliński Krzysztof Pipe Club Wrocław 00:47:25 27 pkt
15. Augustyniak Andrzej Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:46:57 26 pkt
16. Kuźmia Dariusz Śląski Klub Fajki 00:46:20 25 pkt
17. Wilczkowiak Jerzy Koniński Klub Fajki 00:45:06 24 pkt
18. Jurgielewicz Mirosław Koniński Klub Fajki 00:43:39 23 pkt
19. Tritt Marek Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:41:04 22 pkt
20. Oszup Marek Pipe Club Warszawa 00:39:40 21 pkt
21. Mielcarek Sławomir Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:39:31 20 pkt
22. Mucha Anna Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:39:24 19 pkt
23. Frąckowiak Marta Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:37:23 18 pkt
24. Marach Przemysław Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:35:10 17 pkt
25. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:34:26 16 pkt
26. Ozga Krzysztof Gorzowski Klub Fajki 00:34:08 15 pkt
27. Balcerzak Jakub Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:31:46 14 pkt
28. Humecki Mariusz Pipe Club Wrocław 00:31:39 13 pkt
29. Kotkowska Barbara niezrzeszony 00:30:09 12 pkt
30. Czajkowski Patryk Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:28:29 11 pkt
31. Tritt Małgorzata Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:28:15 10 pkt
32. Kiełpiński Aleksander Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:27:18 9 pkt
33. Kopras Andrzej niezrzeszony 00:25:20 8 pkt
34. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:21:36 7 pkt
35. Ratajczyk Sławomir Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:20:01 6 pkt
36. Kozłowski Krzysztof Koniński Klub Fajki 00:13:58 5 pkt
37. Perczyński Michał Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:07:35 4 pkt
38. Drabent Julian Koniński Klub Fajki 00:06:39 3 pkt
39. Najsztub Krzysztof Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:05:59 2 pkt
40. Białek Robert Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:05:03 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe