Turnieje GRAND PRIX 2020

X Święto Fajki w Przemyślu

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Marach Przemysław Bydgoskie Bractwo Fajkowe 01:27:50 44 pkt
2. Wierzbicki Zbigniew niezrzeszony 01:17:32 43 pkt
3. Bednarz Mariusz Przemyski Klub Fajki 01:15:44 42 pkt
4. Polak Tadeusz I Krakowska Loża Fajki 01:05:33 41 pkt
5. Tritt Marek Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:05:29 40 pkt
6. Frąckowiak Marta Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:03:07 39 pkt
7. Łukasiewicz Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:01:20 38 pkt
8. Wilczewski Marcin Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:59:37 37 pkt
9. Starzonek Włodzimierz Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:57:16 36 pkt
10. Misiak Ireneusz I Krakowska Loża Fajki 00:55:12 35 pkt
11. Niewiński Piotr fajkowo.pl 00:54:50 34 pkt
12. Grabowski Henryk niezrzeszony 00:51:29 33 pkt
13. Bednarczyk Zbigniew Przemyski Klub Fajki 00:44:05 32 pkt
14. Kowalewski Marian Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:43:52 31 pkt
15. Kasprzyk Tomasz Jasielski Klub Fajki 00:43:37 30 pkt
16. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:42:20 29 pkt
17. Noras Andrzej Śląski Klub Fajki 00:40:30 28 pkt
18. Stefaniak Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:40:14 27 pkt
19. Popiołek Karol Fajka Mniej Szkodzi Pipe Club 00:39:40 26 pkt
20. Gałązka Adam Pipe Club Wrocław 00:39:31 25 pkt
21. Stankiewicz Rafał niezrzeszony 00:38:55 24 pkt
22. Rozlachowski Dariusz I Krakowska Loża Fajki 00:37:10 23 pkt
23. Ichniowski Ryszard I Krakowska Loża Fajki 00:32:53 22 pkt
24. Chołuj Tomasz Pipe Club Wrocław 00:32:23 21 pkt
25. Prokop Józef niezrzeszony 00:28:13 20 pkt
26. Owiński Jacek Jasielski Klub Fajki 00:28:06 19 pkt
27. Kodymowski Marek I Krakowska Loża Fajki 00:28:01 18 pkt
28. Poliński Tadeusz Przemyski Klub Fajki 00:27:45 17 pkt
29. Lewandowski Tomasz Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:27:22 16 pkt
30. Schmidt Jacek Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:26:04 15 pkt
31. Augustyniak Jacek Pipe Club Warszawa 00:24:35 14 pkt
32. Mrozowski Marek Pipe Club Warszawa 00:23:17 13 pkt
33. Zięba Leszek niezrzeszony 00:20:37 12 pkt
34. Wlezień Krzysztof Jasielski Klub Fajki 00:17:35 11 pkt
35. Lorens Roman Jasielski Klub Fajki 00:17:08 10 pkt
36. Szwydun Jarosław niezrzeszony 00:16:30 9 pkt
37. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:12:43 8 pkt
38. Malik Piotr Przemyski Klub Fajki 00:11:45 7 pkt
39. Edelman Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:11:08 6 pkt
40. Drabent Julian Koniński Klub Fajki 00:08:34 5 pkt
41. Mucha Damian Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:04:48 4 pkt
42. Worobiec Henryk Przemyski Klub Fajki 00:03:04 3 pkt
43. Britmann Jonathan Pipe Club Warszawa 00:01:49 2 pkt
44. Lorens Adam Jasielski Klub Fajki 00:00:00 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe