Turnieje GRAND PRIX 2020

IX Międzynarodowe Mistrzostwa Kaszub w Wolnym Paleniu Fajki „KASZËBSKÔ PIPA”

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Zemło Cezary Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:59:08 50 pkt
2. Drabent Julian Koniński Klub Fajki 01:49:49 49 pkt
3. Dombrowski Zenon Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:44:40 48 pkt
4. Starzonek Włodzimierz Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:43:02 47 pkt
5. Wierzbicki Zbigniew niezrzeszony 01:40:19 46 pkt
6. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:34:02 45 pkt
7. Mucha Damian Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:32:33 44 pkt
8. Niewiński Piotr fajkowo.pl 01:29:40 43 pkt
9. Ozga Krzysztof Gorzowski Klub Fajki 01:25:40 42 pkt
10. Tritt Marek Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:18:29 41 pkt
11. Neubauer Marek Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:14:41 40 pkt
12. Frąckowiak Marta Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:13:26 39 pkt
13. Malik Piotr Przemyski Klub Fajki 01:12:59 38 pkt
14. Kowalewski Marian Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:12:34 37 pkt
15. Kozłowski Krzysztof Koniński Klub Fajki 01:05:53 36 pkt
16. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 01:05:50 35 pkt
17. Badziąg Waldemar Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:05:10 34 pkt
18. Rychert Zbigniew Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:04:53 33 pkt
19. Demczyszak Krzysztof Pipe Club Wrocław 01:03:51 32 pkt
20. Dombrowska Alina Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:03:23 31 pkt
21. Formela Andrzej Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:01:30 30 pkt
22. Walkiewicz Bogdan Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:58:12 29 pkt
23. Tiszer Ludwika Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:57:42 28 pkt
24. Wilczewski Marcin Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:57:35 27 pkt
25. Buksa Dionizy Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:56:11 26 pkt
26. Łukasiewicz Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:55:20 25 pkt
27. Stefaniak Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:54:30 24 pkt
28. Prokop Józef niezrzeszony 00:49:52 23 pkt
29. Piasecki Jan niezrzeszony 00:47:00 22 pkt
30. Oszup Marek Pipe Club Warszawa 00:42:33 21 pkt
31. Hildebrandt Ewa Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:42:02 20 pkt
32. Schmidt Jacek Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:40:55 19 pkt
33. Kostuch Michał Klub Fajki Gdańsk 00:37:58 18 pkt
34. Bielicki Czesław Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:34:36 17 pkt
35. Regliński Henryk Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:33:36 16 pkt
36. Antkowiak Piotr niezrzeszony 00:32:45 15 pkt
37. Kosowska Danuta Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:32:03 14 pkt
38. Tiszer Czesław Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:30:06 13 pkt
39. Olszewski Andrzej Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:28:50 12 pkt
40. Bielicka Gabriela Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:26:36 11 pkt
41. Rychert Krystyna Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:25:41 10 pkt
42. Czajkowski Patryk Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:19:22 9 pkt
43. Perczyński Michał Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:17:05 8 pkt
44. Machola Grzegorz niezrzeszony 00:13:55 7 pkt
45. Drywa Jan niezrzeszony 00:12:58 6 pkt
46. Piasecka Barbara niezrzeszony 00:11:35 5 pkt
47. Budych Zenon Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:07:04 4 pkt
48. Rybka Kamil niezrzeszony 00:03:13 3 pkt
49. Plichta Stanisław Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:02:46 2 pkt
50. Worobiec Henryk Przemyski Klub Fajki 00:01:36 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe