Turnieje GRAND PRIX 2020

1 Puchar Polski Drużyn Klubowych

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Kalinowski Roman Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 01:13:40 37 pkt
2. Czajkowski Patryk Bydgoskie Bractwo Fajkowe 01:10:47 36 pkt
3. Perczyński Michał Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:57:46 35 pkt
4. Zemło Cezary Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:56:58 34 pkt
5. Stefaniak Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:50:01 33 pkt
6. Bogdał Mariusz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:49:30 32 pkt
7. Plisak Jacek Pipe Club Warszawa 00:47:50 31 pkt
8. Oszup Marek Pipe Club Warszawa 00:47:30 30 pkt
9. Jakubowski Mariusz Pipe Club Wrocław 00:46:57 29 pkt
10. Mielcarek Sławomir Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:45:33 28 pkt
11. Jurgielewicz Mirosław Koniński Klub Fajki 00:43:16 27 pkt
12. Niewiński Piotr fajkowo.pl 00:42:58 26 pkt
13. Bakinowski Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:41:55 25 pkt
14. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:40:54 24 pkt
15. Adamowicz Bogdan Pipe Club Wrocław 00:40:49 23 pkt
16. Humecki Mariusz Pipe Club Wrocław 00:40:08 22 pkt
17. Staruńskij Andrzej Pipe Club Warszawa 00:37:37 21 pkt
18. Sztajnke Jacek Pipe Club Warszawa 00:37:30 20 pkt
19. Schmidt Jacek Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:37:18 19 pkt
20. Łukasiewicz Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:35:01 18 pkt
21. Korybski Roch Pipe Club Wrocław 00:34:06 17 pkt
22. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:33:52 16 pkt
23. Mrozowski Marek Pipe Club Warszawa 00:32:50 15 pkt
24. Nowak Jerzy Pipe Club Wrocław 00:32:08 14 pkt
25. Białek Robert Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:30:50 13 pkt
26. Czarnocki Tomasz Pipe Club Warszawa 00:28:45 12 pkt
27. Marach Przemysław Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:28:20 11 pkt
28. Britmann Jonathan Pipe Club Warszawa 00:27:27 10 pkt
29. Frąckowiak Marta Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:27:14 9 pkt
30. Wilczkowiak Jerzy Koniński Klub Fajki 00:27:04 8 pkt
31. Maciejewski Maciej Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:26:36 7 pkt
32. Głodek Antoni Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:25:08 6 pkt
33. Augustyniak Jacek Pipe Club Warszawa 00:21:06 5 pkt
34. Jurgielewicz Aleksandra Koniński Klub Fajki 00:19:30 4 pkt
35. Maciejowska Stanisława Pipe Club Warszawa 00:19:30 4 pkt
36. Grzybowski Marcin Pipe Club Warszawa 00:12:55 2 pkt
37. Maciejowski Wojciech Pipe Club Warszawa 00:11:06 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe