Turnieje GRAND PRIX 2020

VII Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Fajczarzy

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Dombrowski Zenon Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:14:49 39 pkt
2. Chołuj Tomasz Pipe Club Wrocław 01:13:58 38 pkt
3. Oszup Marek Pipe Club Warszawa 00:59:52 37 pkt
4. Badziąg Waldemar Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:56:59 36 pkt
5. Grabowski Ryszard Klub Fajki Gdańsk 00:56:12 35 pkt
6. Kiełpiński Aleksander Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:55:13 34 pkt
7. Ozga Krzysztof Gorzowski Klub Fajki 00:54:50 33 pkt
8. Stefaniak Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:53:21 32 pkt
9. Wilczkowiak Jerzy Koniński Klub Fajki 00:52:23 31 pkt
10. Perczyński Michał Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:48:30 30 pkt
11. Gałązka Adam Pipe Club Wrocław 00:47:00 29 pkt
12. Niewiński Piotr fajkowo.pl 00:46:00 28 pkt
13. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:46:00 28 pkt
14. Forbot Bogdan Bydgoski Klub Kolekcjonerów Fajki 00:45:26 26 pkt
15. Piasecki Jan niezrzeszony 00:44:53 25 pkt
16. Makówka Janusz Śląski Klub Fajki 00:44:42 24 pkt
17. Zemło Cezary Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:43:43 23 pkt
18. Mucha Damian Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:42:54 22 pkt
19. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:40:18 21 pkt
20. Kriese Andrzej Pipe Club Wrocław 00:40:17 20 pkt
21. Jakubowski Mariusz Pipe Club Wrocław 00:38:02 19 pkt
22. Borda Tomasz Klub Fajki Gdańsk 00:36:45 18 pkt
23. Najsztub Krzysztof Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:32:40 17 pkt
24. Noras Andrzej Śląski Klub Fajki 00:31:40 16 pkt
25. Engel Ryszard Klub Fajki Gdańsk 00:31:02 15 pkt
26. Walentynowicz Adam Klub Fajki Gdańsk 00:31:00 14 pkt
27. Światowy Szymon Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:29:52 13 pkt
28. Augustyniak Jacek Pipe Club Warszawa 00:28:41 12 pkt
29. Makówka Anna Śląski Klub Fajki 00:28:06 11 pkt
30. Schmidt Jacek Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:26:59 10 pkt
31. Bielicki Czesław Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:25:30 9 pkt
32. Kowalewski Marian Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:24:49 8 pkt
33. Marach Przemysław Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:24:09 7 pkt
34. Liedel Krzysztof Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:20:32 6 pkt
35. Kozłowski Krzysztof Koniński Klub Fajki 00:20:18 5 pkt
36. Walkiewicz Bogdan Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:18:47 4 pkt
37. Czajkowski Patryk Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:08:50 3 pkt
38. Jurgielewicz Mirosław Koniński Klub Fajki 00:06:00 2 pkt
39. Matuszewska Elżbieta Klub Fajki Gdańsk 00:05:05 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe