Turnieje GRAND PRIX 2020

Jubileusz 40-lecia KKF POZNAŃ

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Dombrowski Zenon Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:43:10 53 pkt
2. Mucha Damian Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:40:23 52 pkt
3. Perczyński Michał Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 01:37:11 51 pkt
4. Kalinowski Roman Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 01:27:27 50 pkt
5. Kozłowski Krzysztof Koniński Klub Fajki 01:23:05 49 pkt
6. Kubiak Krzysztof Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 01:20:58 48 pkt
7. Walkiewicz Bogdan Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:20:51 47 pkt
8. Kiełpikowski Marek Bydgoski Klub Kolekcjonerów Fajki 01:19:45 46 pkt
9. Kaczmarek Tomasz Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:18:44 45 pkt
10. Frala Grzegorz Pipe Club Szczytna 01:15:46 44 pkt
11. Stefaniak Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 01:14:15 43 pkt
12. Grzesiński Krzysztof Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:13:00 42 pkt
13. Nowakowski Paweł Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:06:47 41 pkt
14. Ozga Krzysztof Gorzowski Klub Fajki 01:06:21 40 pkt
15. Tritt Marek Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:05:27 39 pkt
16. Liebert Zbigniew Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:04:15 38 pkt
17. Łukasiewicz Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:00:45 37 pkt
18. Niewiński Piotr fajkowo.pl 00:58:53 36 pkt
19. Ługowski Krzysztof Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:54:33 35 pkt
20. Najda Jerzy niezrzeszony 00:48:57 34 pkt
21. Buksa Dionizy Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:48:34 33 pkt
22. Wawrzyniak Mirosław Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:45:55 32 pkt
23. Oszup Marek Pipe Club Warszawa 00:45:38 31 pkt
24. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:43:01 30 pkt
25. Lisiak Mateusz Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:42:38 29 pkt
26. Górkiewicz Bartosz Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:42:03 28 pkt
27. Wilczkowiak Jerzy Koniński Klub Fajki 00:41:50 27 pkt
28. Tritt Małgorzata Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:39:09 26 pkt
29. Szemitko Waldemar Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 00:37:31 25 pkt
30. Pleskot Piotr Klub Fajki Gdańsk 00:35:29 24 pkt
31. Solarz Edward Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:32:04 23 pkt
32. Kapłon Jacek Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:31:44 22 pkt
33. Wysocki Lech Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:31:28 21 pkt
34. Humecki Mariusz Pipe Club Wrocław 00:31:00 20 pkt
35. Sadowski Mariusz Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:29:52 19 pkt
36. Zemło Cezary Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:28:25 18 pkt
37. Chmielowski Marek I Krakowska Loża Fajki 00:27:10 17 pkt
38. Nowak Sebastian Toruński Instytut Fajki 00:26:59 16 pkt
39. Kiełpiński Aleksander Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:24:58 15 pkt
40. Czajkowski Patryk Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:23:28 14 pkt
41. Chytry Grzegorz Pipe Club Szczytna 00:22:52 13 pkt
42. Mielcarek Sławomir Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:22:27 12 pkt
43. Białek Robert Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:22:25 11 pkt
44. Wilczewski Marcin Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:22:05 10 pkt
45. Marchlewski Maciej Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:22:00 9 pkt
46. Drabent Julian Koniński Klub Fajki 00:20:12 8 pkt
47. Kaczmarek Waldemar Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:16:20 7 pkt
48. Rutyna Ryszard Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 00:13:41 6 pkt
49. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:13:22 5 pkt
50. Frąckowiak Marta Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:10:15 4 pkt
51. Szatkiewicz Filip Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:08:50 3 pkt
52. Wiejacki Jakub Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:04:55 2 pkt
53. Kasperowicz Grzegorz Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 00:01:45 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe