Turnieje GRAND PRIX 2020

XI Międzynarodowe Mistrzostwa Kaszub

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Dombrowski Zenon Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:30:35 52 pkt
2. Muchowski Kazimierz niezrzeszony 01:28:51 51 pkt
3. Niewiński Piotr fajkowo.pl 01:21:27 50 pkt
4. Serafin Jan niezrzeszony 01:20:50 49 pkt
5. Moroz Janusz Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:20:06 48 pkt
6. Kozłowski Krzysztof Koniński Klub Fajki 01:17:01 47 pkt
7. Mucha Damian Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:16:49 46 pkt
8. Kiełpiński Aleksander Bydgoskie Bractwo Fajkowe 01:10:45 45 pkt
9. Łasek Zbigniew niezrzeszony 01:07:26 44 pkt
10. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:01:33 43 pkt
11. Kosowska Danuta Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:01:31 42 pkt
12. Formela Andrzej Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:00:15 41 pkt
13. Szeląg Jan niezrzeszony 00:58:39 40 pkt
14. Bielicka Gabriela Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:57:22 39 pkt
15. Ługowski Krzysztof Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:57:17 38 pkt
16. Drabent Julian Koniński Klub Fajki 00:55:40 37 pkt
17. Łukasiewicz Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:55:35 36 pkt
18. Doliński Krzysztof Pipe Club Wrocław 00:55:12 35 pkt
19. Liedel Krzysztof Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:54:50 34 pkt
20. Rychert Zbigniew Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:53:55 33 pkt
21. Perczyński Michał Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:52:56 32 pkt
22. Tritt Małgorzata Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:50:52 31 pkt
23. Badziąg Waldemar Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:48:47 30 pkt
24. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:48:43 29 pkt
25. Tiszer Ludwika Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:47:27 28 pkt
26. Marach Przemysław Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:46:53 27 pkt
27. Kasperek Adam niezrzeszony 00:45:55 26 pkt
28. Neubauer Marek Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:44:02 25 pkt
29. Frąckowiak Marta Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:43:45 24 pkt
30. Ozga Krzysztof Gorzowski Klub Fajki 00:42:55 23 pkt
31. Stefaniak Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:42:17 22 pkt
32. Piasecka Paulina Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:42:16 21 pkt
33. Kostuch Michał niezrzeszony 00:41:30 20 pkt
34. Hildebrandt Ewa Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:40:50 19 pkt
35. Tiszer Czesław Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:40:22 18 pkt
36. Tritt Marek Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:35:38 17 pkt
37. Bielecka Krystyna Gorzowski Klub Fajki 00:35:26 16 pkt
38. Kowalewski Marian Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:34:35 15 pkt
39. Antkowiak Piotr niezrzeszony 00:32:34 14 pkt
40. Wilczewski Marcin Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:32:06 13 pkt
41. Bielicki Czesław Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:32:00 12 pkt
42. Lewandowski Marcin Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:31:17 11 pkt
43. Olszewski Andrzej Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:29:57 10 pkt
44. Ambrożuk Ryszard Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:29:40 9 pkt
45. Prokop Józef niezrzeszony 00:29:32 8 pkt
46. Rychert Krystyna Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:29:15 7 pkt
47. Głodek Antoni Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:26:24 6 pkt
48. Edelman Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:25:17 5 pkt
49. Plichta Stanisław Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:25:09 4 pkt
50. Rybka Kamil niezrzeszony 00:22:56 3 pkt
51. Dąbrowska Katarzyna Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:22:09 2 pkt
52. Regliński Henryk Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:17:44 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe