Turnieje GRAND PRIX 2020

II Puchar Polski Drużyn Klubowych w Wolnym Paleniu Fajki X Złota Podkowa

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Wawrzyniak Mirosław Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:44:13 68 pkt
2. Czajkowski Patryk Bydgoskie Bractwo Fajkowe 01:43:46 67 pkt
3. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:35:47 66 pkt
4. Kalinowski Roman Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 01:35:16 65 pkt
5. Drabent Julian Koniński Klub Fajki 01:23:27 64 pkt
6. Adamowicz Bogdan Pipe Club Wrocław 01:18:59 63 pkt
7. Liedel Krzysztof Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 01:18:22 62 pkt
8. Strelczuk Mariusz Danpipe Club Wriezen 01:18:00 61 pkt
9. Marach Przemysław Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 01:17:38 60 pkt
10. Ledovskiy Dmitriy Pipe Club Wrocław 01:16:10 59 pkt
11. Worobiec Henryk Przemyski Klub Fajki 01:14:00 58 pkt
12. Perczyński Michał Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 01:10:54 57 pkt
13. Kozłowski Krzysztof Koniński Klub Fajki 01:10:40 56 pkt
14. Chołuj Tomasz Pipe Club Wrocław 01:10:02 55 pkt
15. Jakubowski Mariusz Pipe Club Wrocław 01:04:57 54 pkt
16. Budych Zenon Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:04:00 53 pkt
17. Łukasiewicz Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:00:51 52 pkt
18. Doliński Krzysztof Pipe Club Wrocław 00:59:40 51 pkt
19. Białek Robert Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:59:26 50 pkt
20. Libera Marek Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:58:02 49 pkt
21. Liebert Zbigniew Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:57:11 48 pkt
22. Grodek Jerzy Danpipe Club Wriezen 00:53:28 47 pkt
23. Gałązka Adam Pipe Club Wrocław 00:53:12 46 pkt
24. Dombrowski Zenon Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:53:00 45 pkt
25. Ozga Krzysztof Gorzowski Klub Fajki 00:51:29 44 pkt
26. Ługowski Krzysztof Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:51:21 43 pkt
27. Bednarski Marek Pipe Club Wrocław 00:51:19 42 pkt
28. Maciejewski Maciej Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:50:17 41 pkt
29. Nowak Sebastian Toruński Instytut Fajki 00:49:44 40 pkt
30. Rutyna Ryszard Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 00:49:10 39 pkt
31. Czarnocki Tomasz Pipe Club Warszawa 00:48:57 38 pkt
32. Nowak Jerzy Pipe Club Wrocław 00:46:53 37 pkt
33. Balcerzak Jakub Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:46:30 36 pkt
34. Tritt Marek Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:45:00 35 pkt
35. Berlińska Elżbieta Koniński Klub Fajki 00:44:39 34 pkt
36. Walkiewicz Bogdan Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:44:10 33 pkt
37. Grzesiński Krzysztof Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:44:08 32 pkt
38. Kiełpiński Aleksander Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:43:26 31 pkt
39. Kowalewski Marian Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:43:01 30 pkt
40. Król Wojciech Pipe Club Szczytna 00:42:56 29 pkt
41. Niewiński Piotr fajkowo.pl 00:42:30 28 pkt
42. Zdulski Stanisław Koniński Klub Fajki 00:42:30 28 pkt
43. Humecki Mariusz Pipe Club Wrocław 00:41:35 26 pkt
44. Tritt Małgorzata Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:41:10 25 pkt
45. Kriese Andrzej Pipe Club Wrocław 00:40:12 24 pkt
46. Oszup Marek Pipe Club Warszawa 00:39:36 23 pkt
47. Żyłuk Zbigniew Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 00:36:22 22 pkt
48. Stefaniak Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:35:25 21 pkt
49. Mroczek Andrzej Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:34:35 20 pkt
50. Neubauer Marek Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:33:15 19 pkt
51. Kosowska Danuta Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:31:30 18 pkt
52. Szemitko Waldemar Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 00:30:52 17 pkt
53. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:30:24 16 pkt
54. Kasperowicz Grzegorz Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 00:29:53 15 pkt
55. Roguz Sławomir Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 00:29:48 14 pkt
56. Kupiec Tadeusz Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 00:28:52 13 pkt
57. Bielicki Czesław Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:28:20 12 pkt
58. Wilczewski Marcin Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:28:12 11 pkt
59. Kotowicz-Rutyna Małgorzata Klub Miłośników Fajki im. Hucka Finna 00:27:54 10 pkt
60. Bielicka Gabriela Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:27:15 9 pkt
61. Głodek Antoni Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:20:45 8 pkt
62. Frala Grzegorz Pipe Club Szczytna 00:16:01 7 pkt
63. Jurgielewicz Mirosław Koniński Klub Fajki 00:15:17 6 pkt
64. Bielecka Krystyna Gorzowski Klub Fajki 00:13:03 5 pkt
65. Kaczmarek Krzysztof Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:12:25 4 pkt
66. Ratajczyk Sławomir Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:06:46 3 pkt
67. Ratajek Wiesław Pipe Club Szczytna 00:02:25 2 pkt
68. Starzonek Włodzimierz Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:02:25 2 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe