Turnieje GRAND PRIX 2020

IX Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Fajczarzy

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Kozłowski Krzysztof Koniński Klub Fajki 01:42:19 43 pkt
2. Dombrowski Zenon Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:30:59 42 pkt
3. Rogalski Henryk Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:25:31 41 pkt
4. Drabent Julian Koniński Klub Fajki 01:25:19 40 pkt
5. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:11:31 39 pkt
6. Badziąg Waldemar Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:10:10 38 pkt
7. Bogdał Mariusz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 01:07:53 37 pkt
8. Kiełpiński Aleksander Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:54:27 36 pkt
9. Ichniowski Ryszard I Krakowska Loża Fajki 00:51:40 35 pkt
10. Wilczkowiak Jerzy Koniński Klub Fajki 00:49:27 34 pkt
11. Grygiel Piotr niezrzeszony 00:48:14 33 pkt
12. Noras Andrzej Śląski Klub Fajki 00:48:00 32 pkt
13. Stefaniak Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:46:20 31 pkt
14. Kowalewski Marian Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:46:10 30 pkt
15. Neubauer Marek Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:42:45 29 pkt
16. Nowak Sebastian Toruński Instytut Fajki 00:41:44 28 pkt
17. Engel Ryszard Klub Fajki Gdańsk 00:40:22 27 pkt
18. Jurgielewicz Mirosław Koniński Klub Fajki 00:40:20 26 pkt
19. Kohnke Rafał niezrzeszony 00:37:41 25 pkt
20. Formela Andrzej Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:36:48 24 pkt
21. Sadowski Mariusz Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:34:50 23 pkt
22. Bednarczyk Zbigniew Przemyski Klub Fajki 00:34:41 22 pkt
23. Prokop Józef niezrzeszony 00:33:40 21 pkt
24. Kosowska Danuta Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:31:42 20 pkt
25. Wiejacki Jan Toruński Instytut Fajki 00:31:18 19 pkt
26. Antkowiak Piotr niezrzeszony 00:31:00 18 pkt
27. Łasek Zbigniew Klub Fajki Gdańsk 00:30:37 17 pkt
28. Owiński Jacek Jasielski Klub Fajki 00:30:03 16 pkt
29. Ługowski Krzysztof Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:29:19 15 pkt
30. Grabowski Ryszard Klub Fajki Gdańsk 00:27:33 14 pkt
31. Bielicka Gabriela Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:26:08 13 pkt
32. Kostuch Michał Klub Fajki Gdańsk 00:25:06 12 pkt
33. Bielicki Czesław Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:24:00 11 pkt
34. Cegiełka Cezary niezrzeszony 00:23:28 10 pkt
35. Goś Irena Bydgoski Klub Kolekcjonerów Fajki 00:23:21 9 pkt
36. Sindrewicz Roman Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:20:26 8 pkt
37. Goś Jan Bydgoski Klub Kolekcjonerów Fajki 00:18:40 7 pkt
38. Niewiński Piotr fajkowo.pl 00:18:36 6 pkt
39. Majorek Magdalena Toruński Instytut Fajki 00:18:23 5 pkt
40. Ozga Krzysztof Gorzowski Klub Fajki 00:17:30 4 pkt
41. Podgórski Adam Klub Fajki Gdańsk 00:09:15 3 pkt
42. Nowak Cezary niezrzeszony 00:08:05 2 pkt
43. Stefaniak Tomasz (n) niezrzeszony 00:04:45 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe