Turnieje GRAND PRIX 2020

IV Mistrzostwa AFA - Otwarte Mistrzostwa Poznania

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Mucha Damian Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:23:16 34 pkt
2. Perczyński Michał Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 01:18:26 33 pkt
3. Kalinowski Roman Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 01:16:21 32 pkt
4. Wawrzyniak Mirosław Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:14:38 31 pkt
5. Dombrowski Zenon Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 01:08:26 30 pkt
6. Norejko Rafał Bydgoskie Bractwo Fajkowe 01:06:56 29 pkt
7. Białek Robert Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 01:05:48 28 pkt
8. Marach Przemysław Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:54:20 27 pkt
9. Zemło Cezary Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:53:57 26 pkt
10. Oszup Marek Pipe Club Warszawa 00:53:43 25 pkt
11. Wilczewski Marcin Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:47:29 24 pkt
12. Frąckowiak Marta Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:45:39 23 pkt
13. Maciejewski Maciej Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:45:13 22 pkt
14. Kiełpiński Aleksander Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:45:11 21 pkt
15. Wilczkowiak Jerzy Koniński Klub Fajki 00:37:24 20 pkt
16. Mielcarek Sławomir Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:37:06 19 pkt
17. Lisiak Mateusz Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:36:20 18 pkt
18. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:34:20 17 pkt
19. Liebert Zbigniew Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:33:42 16 pkt
20. Tritt Marek Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:33:03 15 pkt
21. Ługowski Krzysztof Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:32:41 14 pkt
22. Sadowski Mariusz Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:31:47 13 pkt
23. Nowak Sebastian Toruński Instytut Fajki 00:31:11 12 pkt
24. Łukasiewicz Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:30:29 11 pkt
25. Wiejacki Jan Toruński Instytut Fajki 00:27:39 10 pkt
26. Marchlewski Maciej Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:27:09 9 pkt
27. Tritt Małgorzata Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:25:33 8 pkt
28. Liedel Krzysztof Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:25:16 7 pkt
29. Mańkowski Bartosz Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:25:06 6 pkt
30. Augustyniak Jacek Pipe Club Warszawa 00:23:11 5 pkt
31. Omoch Przemysław niezrzeszony 00:21:54 4 pkt
32. Czajkowski Patryk Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:09:28 3 pkt
33. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:09:16 2 pkt
34. Jurgielewicz Mirosław Koniński Klub Fajki 00:07:23 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe