Turnieje GRAND PRIX 2020

XIV Otwarte Mistrzostwa KKF Poznań

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Mucha Damian Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:41:00 42 pkt
2. Zemło Cezary Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:23:47 41 pkt
3. Świt Zbigniew niezrzeszony 01:23:16 40 pkt
4. Liebert Zbigniew Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:22:30 39 pkt
5. Nowakowski Paweł Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:16:38 38 pkt
6. Jakubowski Mariusz Pipe Club Wrocław 01:11:54 37 pkt
7. Grzesiński Krzysztof Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:10:44 36 pkt
8. Szułczyński Ryszard Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:07:50 35 pkt
9. Łukasiewicz Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:07:43 34 pkt
10. Kozłowski Krzysztof Koniński Klub Fajki 01:06:22 33 pkt
11. Mucha Anna Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:05:27 32 pkt
12. Niewiński Piotr fajkowo.pl 01:04:47 31 pkt
13. Budych Zenon Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:02:28 30 pkt
14. Starzonek Włodzimierz Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:01:21 29 pkt
15. Walkiewicz Bogdan Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:00:16 28 pkt
16. Stefański Krzysztof Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:55:44 27 pkt
17. Tatarkiewicz Maciej niezrzeszony 00:55:35 26 pkt
18. Badziąg Waldemar Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:53:54 25 pkt
19. Ratajczyk Sławomir Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:53:34 24 pkt
20. Marach Przemysław Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:53:29 23 pkt
21. Solarz Edward Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:50:54 22 pkt
22. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:50:09 21 pkt
23. Wypych Zygmunt Koniński Klub Fajki 00:47:55 20 pkt
24. Stefaniak Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 00:46:49 19 pkt
25. Perczyński Michał Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:46:48 18 pkt
26. Czajkowski Patryk Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:46:22 17 pkt
27. Paska Grzegorz Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:44:49 16 pkt
28. Lisiak Mateusz Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:44:10 15 pkt
29. Wysocki Lech Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:43:19 14 pkt
30. Kiełpiński Aleksander Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:42:48 13 pkt
31. Wilczkowiak Jerzy Koniński Klub Fajki 00:40:40 12 pkt
32. Pietrzykowski Artur niezrzeszony 00:36:59 11 pkt
33. Cieśla Karol Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:35:27 10 pkt
34. Wojtiuk Jerzy Zielonogórski Klub Fajki 00:32:42 9 pkt
35. Szyfter Krzysztof Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:29:38 8 pkt
36. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:28:09 7 pkt
37. Wilczewski Marcin Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:27:57 6 pkt
38. Najsztub Krzysztof Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:27:31 5 pkt
39. Schmidt Jacek Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:26:17 4 pkt
40. Wawrzyniak Mirosław Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:25:45 3 pkt
41. Kwiatkowski Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:19:54 2 pkt
42. Drabent Julian Koniński Klub Fajki 00:16:22 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe