Turnieje GRAND PRIX 2019

XIV Otwarte Mistrzostwa Klubu KKF Poznań

miejscezawodnikklub czas paleniapunkty
1. Wawrzyniak Mirosław Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 02:09:14 56 pkt
2. Perczyński Michał Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 02:05:11 55 pkt
3. Mucha Damian Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:55:25 54 pkt
4. Kalinowski Roman Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 01:45:47 53 pkt
5. Kozłowski Krzysztof Koniński Klub Fajki 01:31:20 52 pkt
6. Schmidt Jacek Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:30:35 51 pkt
7. Drabent Julian Koniński Klub Fajki 01:29:47 50 pkt
8. Liebert Zbigniew Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:25:18 49 pkt
9. Tritt Marek Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:24:25 48 pkt
10. Wojtiuk Jerzy Zielonogórski Klub Fajki 01:18:22 47 pkt
11. Łukasiewicz Piotr Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 01:16:29 46 pkt
12. Ratajczyk Sławomir Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:14:32 45 pkt
13. Niewiński Piotr fajkowo.pl 01:14:30 44 pkt
14. Jakubowski Mariusz Pipe Club Wrocław 01:14:05 43 pkt
15. Białek Robert Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 01:12:09 42 pkt
16. Kaczmarek Tomasz Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 01:10:02 41 pkt
17. Jurgielewicz Mirosław Koniński Klub Fajki 01:09:57 40 pkt
18. Nowakowski Paweł Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 01:08:28 39 pkt
19. Starzonek Włodzimierz Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:06:58 38 pkt
20. Norejko Rafał Bydgoskie Bractwo Fajkowe 01:04:10 37 pkt
21. Budych Zenon Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 01:04:01 36 pkt
22. Oszup Marek Pipe Club Warszawa 01:02:53 35 pkt
23. Stefaniak Tomasz Łódzki Klub Smakoszy Fajki 01:00:24 34 pkt
24. Walkiewicz Bogdan Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:58:49 33 pkt
25. Bednarek Mariusz Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:57:50 32 pkt
26. Wilczewski Marcin Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:57:29 31 pkt
27. Sadowski Daniel Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:57:28 30 pkt
28. Grzesiński Krzysztof Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:57:23 29 pkt
29. Dombrowski Zenon Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:57:10 28 pkt
30. Wilczkowiak Jerzy Koniński Klub Fajki 00:56:36 27 pkt
31. Dombrowska Alina Kaszubski Klub Kolekcjonerów Fajek 00:55:15 26 pkt
32. Buksa Dionizy Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:50:59 25 pkt
33. Kiełpiński Aleksander Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:50:32 24 pkt
34. Wysocki Lech Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:50:14 23 pkt
35. Szułczyński Ryszard Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:45:58 22 pkt
36. Marach Przemysław Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:45:02 21 pkt
37. Lisiak Mateusz Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:43:30 20 pkt
38. Czajkowski Patryk Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:43:21 19 pkt
39. Kubiak Grzegorz Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:42:03 18 pkt
40. Gałązka Adam Pipe Club Wrocław 00:41:59 17 pkt
41. Mielcarek Sławomir Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:36:35 16 pkt
42. Nowacki Przemysław niezrzeszony 00:36:24 15 pkt
43. Głodek Antoni Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:36:01 14 pkt
44. Zemło Cezary Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:35:46 13 pkt
45. Maciejewski Maciej Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:34:12 12 pkt
46. Jezierny Jerzy Klub Miłośników Fajki - Szamotuły 00:33:27 11 pkt
47. Liedel Krzysztof Klub Fajkowo-Cygarowy im. Sherlocka Holmesa 00:32:53 10 pkt
48. Balcerzak Jakub Kalisko-Ostrowski Klub Fajki 2010 00:32:15 9 pkt
49. Zygart Jarosław niezrzeszony 00:31:57 8 pkt
50. Marchlewski Maciej Klub Kolekcjonerów Fajek – Poznań 00:31:02 7 pkt
51. Paśko Mariusz niezrzeszony 00:30:19 6 pkt
52. Kaczmarek Krzysztof Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:29:54 5 pkt
53. Frąckowiak Marta Ariergarda Fajczarzy i Aficionados 00:26:42 4 pkt
54. Najsztub Krzysztof Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:26:20 3 pkt
55. Światowy Szymon Bydgoskie Bractwo Fajkowe 00:25:52 2 pkt
56. Tritt Małgorzata Klub Fajkowo Cygarowy Trafika Poznań 00:25:13 1 pkt
Copyright Bydgoskie Bractwo Fajkowe